uk en

Darex Energy — Дарим энергию!

0800 33 05 05 Клиентская служба (бесплатно)

Дизельні генератори DAREX ENERGY з двигунами FPT (IVECO)

Дизельні генератори DAREX ENERGY з двигунами FPT (IVECO)

Надійність – це не просто гучні слова та рекламні обіцянки, надійність – це конкретні робочі характеристики та реальний досвід експлуатації.  У сфері незалежного енергопостачання надійність забезпечується конкретним джерелом електроенергії, яке здатне працювати з високим навантаженням у будь-яку пору року продовж максимального часу.

 

Саме тому при виробництві дизельних генераторів DAREX ENERGY ми використовуємо професійні спеціалізовані силові установки виробництва італійської компанії FPT Industrial S.p.A., в минулому (IVECO Motors).

 

В промислових дизельних генераторах DAREX ENERGY застосовуються двигуни FPT серій NEF та CURSOR, які спеціально сконструйовані для енергетичних установок.

 

Загальна характеристика двигунів FPT Industrial S.p.A:

  • моторесурс 20000 мотогодин;
  • міжсервісний інтервал 800 мотогодин, або 33 доби при використанні рекомендованих змащувально-охолоджуючих рідин;
  • запуск без підігріву до -10 °С;
  • електронна система упорскування палива Common Rail;
  • повітряна система з турбонаддувом;
  • витрата палива знаходиться в межах 195-215 г/кВт/год;
  • адаптовані до українських стандартів палива
  • клас використання G2 та G3.

 

Двигуни FPT дизельних генераторів DAREX ENERGY сертифіковані за стандартом ISO 8528 «Генераторні установки змінного струму з приводом від поршневих двигунів внутрішнього згоряння». Ці дизельні двигуни мають клас застосування G2 або G3 для сприйняття навантаження, а це означає, що вони розраховані для систем електропостачання як комерційних підприємств (G2), так і для споживачів, що мають жорсткі вимоги до характеристик напруги, частоти та форми кривої напруги.

 

В нашій практиці є досвід безперервного використання електростанції DAREX ENERGY з двигуном FPT в якості основного джерела електропостачання впродовж 7 діб! Тому ми з впевненістю радимо всім нашим клієнтам ці електростанції для використання у промисловості, медичних закладах, центрах обробки даних та у будь-яких інших випадках коли стабільне електропостачання головна вимога до дизельного генератора.