uk en

Darex Energy — Дарим энергию!

0800 33 05 05 Клиентская служба (бесплатно)

АВР - Автомат Вводу Резерву для автоматичного запуску дизель-генератора

АВР - Автомат Вводу Резерву для автоматичного запуску дизель-генератора

Іноді «світло» гасне раптово і тоді дуже часто власник ДГУ вимушений пробиратись крізь дощ, снігові замети чи кригу до свого генератора для його запуску. Також дуже неприємні ситуації виникають коли електропостачання зникає вночі, а дизельний генератор чекає до ранку коли його запустять.

Тому для запобігливих та «лінивих» ми пропонуємо дизельні генератори з системою АВР (Автомат Вводу Резерву). Завдяки цій системі електростанція буде самостійно запускатись у разі припинення централізованого електропостачання.

АВР з відкладеним запуском дозволяє точно обрати час запуску дизель-генератора, який може залежати від конкретних умов вашого виробництва. Ця функція важлива в тих випадках коли необхідно підтримувати безперервність технологічного процесу.

Автомат Вводу Резерву також може бути запрограмованим для самостійних профілактичних запусків електростанції з заданою періодичністю продовж дня, тижня або місяця.

Спеціалісти «ДАРЕКС-ЕНЕРГО» виготовляють АВР-и для дизельних генераторів як нашого власного, так і закордонного виробництва.

Зробіть ваш дизель-генератор не тільки корисним, але і зручним у використанні – замовляйте блок АВР за номером 0 800 33-05-05.