uk en

Darex Energy — Дарим энергию!

0800 33 05 05 Клиентская служба (бесплатно)

Професійне сервісне обслуговування дизельних електростанцій

Професійне сервісне обслуговування дизельних електростанцій
Наприкінці 22-го - початку 23-го років в Україну була ввезена велика кількість дизельних генераторів, багато з яких тривалий період працювали з надмірним навантаженням.
Враховуючи осінньо-зимовий досвід звертань у сервісну службу, спеціалісти «ДАРЕКС-ЕНЕРГО» виділили кілька основних проблем які виникали під час інтенсивної експлуатації електростанцій:
• вихід з ладу датчиків палива, мастила і температури охолоджувальної рідини;
• необхідність регулювання клапанів;
надмірне засмічення фільтрів;
• знос форсунок тощо.
Часто трапляються випадки невірного налаштування панелі керування дизель-генератора із за її англо, турецько, або китайсько мовного інтерфейсу, що призводить до різноманітних проблем та несправностей. Зауважимо, що дизельні генератори, які реалізує компанія «ДАРЕКС-ЕНЕРГО» мають україномовну панель керування з інтуїтивно зрозумілим меню.
Якщо у вас виникли проблеми в роботі вашого дизельного генератора або є питання відносно особливостей його експлуатації, тоді звертайтесь за номером +38 (067) 395-03-63. Спеціалісти компанії "ДАРЕКС-ЕНЕРГО" забезпечать стабільну роботу ваших електростанцій у будь-яку пору року, замінять мастило, фільтри, при необхідності виконають ремонт, а також допоможуть розібратись з налаштуванням меню панелі керування ;)