uk en

Darex Energy — Дарим энергию!

0800 33 05 05 Клиентская служба (бесплатно)

Компанія «ДАРЕКС-ЕНЕРГО» український виробник дизельних генераторів

Компанія «ДАРЕКС-ЕНЕРГО» український виробник дизельних генераторів
Компанія «ДАРЕКС-ЕНЕРГО» здійснює повний цикл виробництва дизельних генераторів потужністю до 1000 кВт на власній виробничій базі у місті Дніпро.
 
Ми реалізуємо повний цикл виробництва дизельних генераторів. Це дозволяє клієнту отримати електростанцію з урахуванням його особистих побажань відносно вибору виробника двигуна, об’єму паливного бака, типу регулятора обертів колінчастого валу, наявності зовнішнього металевого корпусу тощо.
 
Але найбільше цікавим для наших клієнтів є те, що власне виробництво дозволяє виготовляти та постачати дизель-генератор набагато швидше ніж замовляти електростанцію за кордоном в інших виробників та доставляти її в Україну.

У 2021 році наша компанія розпочала випуск промислових дизельних електростанцій з використанням двигунів італійського бренду FPT (IVECO). У виробництві таких генератрів використовуються оригінальні італійськи мотор-комплекти спеціально спроектовані для використання у електрозабеспеченні.

Номінальна потужність дизельних генераторів DAREX ENERGY З ДВИГУНАМИ FPT (IVECO) складає 47 - 240 кВт. Дані електростанції випускаються у стандартній комплектації закритого типу з металевим корпусом, але на замовлення клієнта дизель-генератори можуть бути без зовнішнього корпусу, мати паливний бак збільшеної місткості, встановлюватись на автомобільний причеп тощо.

Детальні технічні характеристики дизель-генераторів DAREX ENERGY З ДВИГУНАМИ FPT (IVECO) ви можете отримати у будь-якому з наших регіональних представництв у Києві, Львові, Дніпрі, Полтаві, Львові, Одесі, Хмельницькому.

Кожен хто замовляє дизельний генератор ТМ «DAREX ENERGY» отримує не тільки сам агрегат, але і повний комплекс послуг по доставленню, встановленню та сервісному обслуговуванню дизельних генераторних установок.