uk en

Darex Energy — Дарим энергию!

0800 33 05 05 Клиентская служба (бесплатно)

Дизельний генератор на війні - досвід експлуатації

Дизельний генератор на війні - досвід експлуатації

З початку війни багато підприємств, організацій та установ України працюють в умовах постійної або тимчасової відсутності електропостачання, як у зоні бойових дій, так і на мирній території. За цей період дизельні генератори врятували багато сотень життів, особливо в цьому відзначилися ті електростанції, які працювали в лікарнях та шпиталях нашої країни у тому числі в Маріуполі та Краматорську.

Спеціалісти нашої сервісної служби всіма силами допомагають підтримувати працездатність дизельних генераторів як безпосередньо, так і консультуючи замовників за допомогою телефонного або відеозв'язку. Завдяки цьому ми зібрали реальний практичний досвід щодо підтримки працездатності електростанцій в екстремальних умовах.

Нижче ми ділимося своїм досвідом експлуатації дизельних генераторів у зоні бойових дій

• Запускати та заправляти дизельний генератор може навчитися будь-хто навіть той, хто раніше не мав досвіду роботи з подібною технікою.

• Двигун і паливна система генераторів, дозволяє деякий період використовувати паливо низької якості – це як екстрена вимушена необхідність роботи в екстремальних умовах.

• На об'єктах критичної інфраструктури, медичної сфери, оборонних об'єктах та інших, необхідно мати запас палива та фільтрів.

• Електростанції необхідно закривати від впливу уламків та ударної хвилі, однак цей захист повинен дозволяти проводити обслуговування ДГУ, а також забеспечувати вільну роботу системи охолодження та вентиляції.

Під час обслуговування дизельного генератора існує ризик потрапити під обстріл, тому дані операції необхідно проводити швидко, одягнувши шолом та бронежилет.

• При обслуговуванні дизельного генератора в темний час доби необхідно забезпечувати світломаскування.

• З об'єктивних причин, володіти елементарними навичками з обслуговування електростанції повинні вміти кілька людей, а не один фахівець.

Приклад того, як функціонував дизельний генератор, поставлений нашою компанією для пологового будинку у Маріуполі, описаний у статті Наталії Бірюкової на сайті censor.net

«Никаких обогревателей мы себе не могли позволить, потому что электричество было от дизельного генератора. Солярки было очень мало и ее нужно было экономить. Генератор в больнице был еще до войны, довоенный запас дизельного топлива мы сожгли за два дня. Пока еще функционировали заправки, администрация больницы в первые дни закупила солярку, потом нам три или четыре раза ее привозили военные.

Пациенты, выздоровев, оставались в больнице. Они заправляли генератор, следили за его бесперебойной работой. Но на 21 марта, когда мы уезжали, начмед сказал: "Солярки осталось на 3-4 часа работы генератора».

Якщо вам потрібна консультація щодо вибору або обслуговування дизельного генератора, тоді звертайтеся до компанії «ДАРЕКС-ЕНЕРГО» за номером 0 800-33-05-05.