uk ru

Darex Energy — Дарим энергию!

0800 33 05 05 Клиентская служба (бесплатно)

Дизельний генератор на 40 кВт для Новояворівської лікарні

Дизельний генератор на 40 кВт для Новояворівської лікарні

Депутати Верховної Ради України схвалили виділення додаткового фінансування для обладнання лікарень, які спеціалізуються на боротьбі з коронавірусною інфекцією COVID-19.

 

У рамках цієї програми 800 000 000 грн піде на оснащення медичних установ кисневими станціями. Для забезпечення безперебійної роботи цих станцій необхідно комплектувати їх дизельним генераторами.

 

Компанія «ДАРЕКС-ЕНЕРГО» протягом багатьох років постачає дизельні генератори для лікарень, прикладом цього є організація системи незалежного електропостачання для КНП «Новояворівська лікарня ім.Ю. Липи», яка знаходиться місті Новояворівськ Львівської області.

 

Для Новояворівської лікарні ми поставили дизельний генератор DAREX ENERGY DE-55RS Zn, який автоматично відновлює електропостачання медичної техніки, освітлення та систем життєзабезпечення лікарні при відключенні централізованого електропостачання.


Дизельний генератор DE-55RS Zn оснащений двигуном RICARDO та має номінальну потужність 40 кВт.

Виконаний у металевому шумозахисному корпусі, який завдяки оцинкованому покриттю може експлуатуватися просто неба без будь-якого навісу.

 

Якщо ви бажаєте убезпечити системи життєзабезпечення або виробничі лінії вашого підприємства від раптових перебоїв в електропостачанні, тоді замовляйте дизель-генератори у компанії «ДАРЕКС-ЕНЕРГО» за номером 0800 33-05-05.

Подарок

ЧЕК-ЛИСТ ПО ВЫБОРУ
ДИЗЕЛЬНОГО ГЕНЕРАТОРА