Darex Energy — Дарим энергию!

0800 33 05 05 Клиентская служба (бесплатно)

Дизельні генератори "ДАРЕКС-НЕРГО" для всіх типів поливальних машин

Дизельні генератори "ДАРЕКС-НЕРГО" для всіх типів поливальних машин

Нестача вологи в ґрунті – це проблема, з якою стикаються аграрії не лише влітку, але також навесні та восени. У зв'язку з цим питання додаткового зрошення не втрачає своєї гостроти навіть тоді, коли літня спека змінилася осінньою прохолодою.


Враховуючи високий попит фермерських господарств на дощувальні машини, компанія «ДАРЕКС-ЕНЕРГО» розробила та активно постачає на ринок України дизельні генератори, адаптовані для використання у даній техніці.


Дизельні генератори для дощувальних машин повинні відповідати таким вимогам як:

  • здатність до тривалої роботи з максимальним навантаженням;
  • стійкість до перезавантаження;
  • вологозахищеність;
  • надійна система охолодження;


Для того щоб дизель-генератори для поливальних машин відповідали цим вимогам, ми комплектуємо їх двигунами: VOLVO (Швеція), PERKINS (Великобританія), BAUDOUIN (Франція). Дані двигуни відрізняються великим моторесурсом та тривалим міжсервісним інтервалом.


Підвищити автономність роботи дощувальних машин можна за рахунок використання збільшеного базового паливного бака дизель-генератора або установки додаткових зовнішніх баків.


Приклад роботи поливальної техніки оснащеної нашим дизельним генератором ви можете побачити в відео нижче.


Якість вашого врожаю багато в чому залежить від вас, не чекайте на милість від погоди – оснащуйте зрошувальні машини дизельними генераторами від компанії «ДАРЕКС-ЕНЕРГО».


Подарок

ЧЕК-ЛИСТ ПО ВЫБОРУ
ДИЗЕЛЬНОГО ГЕНЕРАТОРА