uk en

Darex Energy — Дарим энергию!

0800 33 05 05 Клиентская служба (бесплатно)

Дизель-генератори ТМ "DEREX-ENERGY" на IX міжнародній агропромисловій виставці «АгроЭкспо 2021»

Дизель-генератори ТМ "DEREX-ENERGY" на IX міжнародній агропромисловій виставці «АгроЭкспо 2021»

З 29.09 до 02.10.2021 р. на вставці AGROEXPO 2021 компанія «ДАРЕКС-ЕНЕРГО» презентувала нову лінійку дизельних генераторів для дощувальних машин.


Враховуючи попит на поливальні машини, що постійно зростає, нашими фахівцями були розроблені три серії дизельних генераторів для енергозабезпечення систем зрошення, які активно застосовуються в посушливих регіонах України.


Представлені на виставці електростанції для поливальних машин виконані у трьох варіантах:

  • Серія «START» - дизельний генератор відкритого виконання з легким бризгозахисним тентом, що швидко монтується, з ПВХ матеріалу;
  • Серія «ZINK» - дизельний генератор з металевим оцинкованим корпусом, яких захищає обладнання від впливу опадів і забезпечує його антивандальний захист;
  • Серія «MAXIMUM» - дизельний генератор закритого виконання, оснащений зовнішнім металевим кожухом, що є повністю оцинкованим, має шумозахисне покриття та порошкове фарбування.


Для забезпечення безперебійної тривалої та високонавантаженої роботи в полі дані дизельні генератори комплектуються промисловими двигунами ТМ Baudouin (Франція), але на замовлення клієнта двигун може бути іншим: PERKINS, VOLVO, IVECO, KOHLER, DOOSAN, BAUDOIN, SDEC або RICARDO.


Складання дизельних генераторів всіх трьох вищезгаданих серій проводиться на власних виробничих потужностях компанії «ДАРЕКС-ЕНЕРГО» у місті Дніпро. Подібний підхід до виробництва дозволяє швидко готувати дизельні генератори на індивідуальні замовлення клієнтів, як для поливальних машин, так і для будь-якого іншого застосування.


Для отримання детальної інформації про дизельні генератори або надсилання комерційної пропозиції на електростанції для поливальних машин звертайтесь за номером 0800 33-05-05 або скористайтесь комунікаторами які ви бачите у нижній частині сайту.

Подарок

ЧЕК-ЛИСТ ПО ВЫБОРУ
ДИЗЕЛЬНОГО ГЕНЕРАТОРА